Карта пам'яті Transcend SDHC 300S 8 ГБ (TS8GSDC300S)
Transcend SDHC 300S 8Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SDHC 300S 8 ГБ
Усі ціни 21 →Карта пам'яті TRANSCEND SDHC 8GB Class 10 UHS-I U3 (TS8GSDC300S) TS8G | 258 грн. |
Карта памяти Transcend 8GB SDHC C10 TS8GSDC300S | 258 грн. |
Карта пам'яті Transcend 8GB SDHC class 10 (TS8GSDC300S) TS8GSDC300S | 250 грн. |
Transcend 8 GB SDHC Class 10 300S TS8GSDC300S | 242 грн. |
Карта пам'яті Transcend SD 8GB C10 R20MB/s (TS8GSDC300S) | 258 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Transcend SDHC 300S
Ціни на Transcend SDHC 300S |
---|---|---|---|---|
Transcend SDHC 300S 8 ГБ | від 242 грн. | 22 пропозиції | ||
Transcend SDHC 300S 16 ГБ | від 265 грн. | 29 пропозицій | ||
Transcend SDHC 300S 32 ГБ | від 269 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →