Фотоапарат Panasonic DC-S5 II body
Відео 41Фото 16 |
Відеоорієнтована бездзеркалка із 24-мегапіксельним датчиком зображення повнокадрового формату «під капотом». У камері знайшла застосування 5-осьова система матричної стабілізації Active IS. Стабілізатор забезпечує компенсацію до 5 ступенів витримки або експозиції при використанні тільки матричної системи та до 6.5 стопів при додаванні стабілізації об'єктиву. Також у моделі з'явився фазовий автофокус, точніше він є гібридним та складається з 779 точок наведення на різкість.
Надалі система автофокусування Panasonic DC-S5 II body розпізнає в кадрі обличчя та очі людей, мордочки тварин, транспортні засоби. Обробкою зображень заправляє процесор спільної розробки L² компаній Panasonic і Leica. На десерт у моделі заготовлені просунуті можливості відеозйомки. Камера дає можливість записувати відеоряд у пропорціях 3:2 з повної висоти сенсора з роздільною здатністю 6K до 30 к/с (4:2:0, 10-біт).
У форматі кадру 4К з повною шириною матриці допускається записувати відео з фреймрейтом 30 к/с, а з зони APS-C з кадровою частотою 60 к/с. При цьому є можливість працювати з субдискретизацією 4:2:2 та 10-бітним кольором. Окремо моделі відзначаються вектроскоп, підтримка LUT, робота з анаморфотною оптикою, V Log/V Gamut, HLG. Необмежений час запису роликів забезпечується завдяки вбудованому в корпус вентилятору охолодження. Зняті матеріали передбачається зберігати на одній із двох карток пам'яті SD класу UHS-II (для них виділено два слоти). Корпус бездзеркальної камери має пило- та вологозахист.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic DC-S5 II body
Усі ціни 15 →Бездзеркальний фотоапарат Panasonic Lumix S DC-S5 II Body (DC-S5M2EE) | 70 660 грн. |
Фотоапарат PANASONIC DC-S5 II Body (DC-S5M2EE) DC-S5M2EE | 74 999 грн. |
Panasonic Lumix S DC-S5 II Body (DC-S5M2EE) | 74 000 грн. |
Бездзеркальний фотоапарат Panasonic Lumix DC-S5 II Body (DC-S5M2EE) | 76 439 грн. |
Panasonic Lumix S DC-S5 Ii Body (DC-S5M2EE) English Menu | 76 650 грн. |
Модификації Panasonic DC-S5 II
Ціни на Panasonic DC-S5 II |
---|---|---|---|---|
Panasonic DC-S5 II kit 20-60 | від 99 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Panasonic DC-S5 II body | від 70 660 грн. | 15 пропозицій |