Мікрохвильова піч Panasonic NN-E22JMMEPG білий
Panasonic NN-E22JMMEPG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic NN-E22JMMEPG білий
Мікрохвильовка Panasonic NN-E22JMMEPG | 5 385 грн. |
Микроволновка Panasonic NN-E22JMMEPG | 5 803 грн. |
Мікрохвильовка Panasonic NN-E22JMMEPG | 5 797 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →