Сейф Paritet-K GRIFFON G.160.E.GOLD
Фото 6 |
Paritet-K GRIFFON G.160.E.GOLD |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paritet-K 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paritet-K.
Купити Paritet-K GRIFFON G.160.E.GOLD
Усі ціни 17 →Сейф Griffon G.160.GOLD | 108 900 грн. |
Сейф оружейный Griffon G.160.E GLOSS GOLD | 108 091 грн. |
Сейф оружейный Griffon G.160.E GLOSS GOLD | 114 990 грн. |
Сейф збройовий G.160.E GLOSS GOLD | 100 605 грн. |
Сейф Griffon G.160L.E Gold | 108 900 грн. |
Ексклюзив від вітчизняного бренду Paritet-K має достатній об'єм, щоб вмістити 13 рушниць довжиною до 142 см і комплекту боєприпасів до них. Притому він ще й яскравою плямою виділяється на тлі колег по збройового цеху, привертаючи увагу до своєї персони зовнішньою обробкою з позолотою і м'якою оббивкою всередині.
Сама надійність
Замки у сейфа — сама надійність. Вміст знаходиться всередині Paritet-K GRIFFON G. 160.E.GOLD під захистом тристоронньої системи замикання в складі 6 сталевих обертових ригелів діаметром 25 мм і електронного кодового замка. Додаткова ланка на сторожі безпеки — захист замків і ригелів від вибивання і висвердлювання.
Увага до деталей
Високий статус сейфа видно при розгляді найдрібніших деталей. Приміром, ложемент для зброї виготовлений у моделі з дерева. Всередині також знаходяться каса (трейзер для зберігання патронів ()) і 3 знімних полички для засобів по догляду за зброєю. Їх можна змінювати конфігурацію під свої потреби як заманеться.
Ексклюзив
Вага порожнього виробу становить майже два центнери. Для самозаспокоєння сейф у доважок кріпиться до стіни анкерними болтами. При його установці знадобиться лише виділити клаптик вільного місця розмірами не менше 1512х560х540 мм — саме такими габаритами володіє сейф. Варто модель дорожче однолітків, однак за ексклюзив, яким сейф позиціонується, не гріх раз переплатити.