Оперативна пам'ять GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-6800D564L34S/32GDC
Фото 6 |
GOODRAM IR-6800D564L34S/32GDC |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-6800D564L34S/32GDC
Усі ціни 54 →GoodRAM DDR5 32GB (2x16GB) 6800Mhz IRDM Black (IR-6800D564L34S/32GDC) IR-6 | 5 870 грн. |
Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/6800 Goodram IRDM Black (IR-6800D564L34S/32GDC) | 5 563 грн. |
Goodram 32 Gb (2х16GB) DDR5 6800 MHz Irdm Black (IR-6800D564L34S/32GDC) | 5 725 грн. |
Память для настільних компютерів Goodram 32 GB (2х16GB) DDR5 6800 MHz Irdm | 6 001 грн. |
Goodram 32 Gb (2х16GB) DDR5 6800 MHz Irdm Black (IR-6800D564L34S/32GDC) | 5 670 грн. |
ще 20 пропозицій
Норм оперативка 6000г стало без проблем AXPO профіль на борту sk hynix TopTuk: користуюся GOODRAM IR-5600D564L30S/32GDC менше місяця |
Додати відгук
Модификації GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb
Ціни на GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-5600D564L30S/32GDC | від 4 554 грн. | 50 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-6400D564L32S/32GDC | від 4 941 грн. | 53 пропозиції | ||
GOODRAM IRDM DDR5 2x16Gb IR-6800D564L34S/32GDC | від 5 438 грн. | 54 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →