Оперативна пам'ять Patriot Memory Signature DDR4 1x4Gb PSD44G240081
Patriot Memory PSD44G240081 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Signature DDR4 1x4Gb PSD44G240081
Усі ціни 24 →Модуль пам`яті DDR4 4GB/2400 Patriot Signature Line (PSD44G240081) PSD44G2 | 387 грн. |
Память для настільних компютерів Patriot 4 GB DDR4 2400 MHz (PSD44G240081) | 412 грн. |
ОЗУ Patriot Signature Line DDR4 4GB 2400 MHz (PSD44G240081) PSD44G240081 | 387 грн. |
Patriot DDR4 4GB 2400 MHz PSD44G240081 | 479 грн. |
Модуль памяти для компьютера DDR4 4GB 2400 MHz Patriot (PSD44G240081) PSD4 | 436 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Patriot Memory Signature DDR4 1x4Gb
Ціни на Patriot Memory Signature DDR4 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Signature DDR4 1x4Gb PSD44G240082 | від 570 грн. | 31 пропозиція | ||
Patriot Memory Signature DDR4 1x4Gb PSD44G240081 | від 387 грн. | 25 пропозицій | ||
Patriot Memory Signature DDR4 1x4Gb PSD44G240041 | від 1 899 грн. | 1 пропозиція | ||
Patriot Memory Signature DDR4 1x4Gb PSD44G240041H | від 1 736 грн. | 12 пропозицій | ||
Patriot Memory Signature DDR4 1x4Gb PSD44G266681 | від 386 грн. | 58 пропозицій | ||
Patriot Memory Signature DDR4 1x4Gb PSD44G266682 | від 579 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →