Літня шина PAXARO Summer Performance 195/55 R16 87V
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
PAXARO Summer Performance 195/55 R16 87V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PAXARO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PAXARO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PAXARO Summer Performance 195/55 R16 87V
Усі ціни 27 →Paxaro Summer Performance 195/55 R16 87V | 3 024 грн. |
Paxaro Summer Performance (195/55R16 87V) | 2 964 грн. |
Paxaro Summer Performance 195/55 R16 87V | 3 329 грн. |
Летние шины Paxaro Summer Performance 195/55 R16 87V 1000861058 | 3 046 грн. |
PAXARO Літня шина PAXARO Summer Performance 195/55 R16 87V | 2 905 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →