Літня шина PAXARO Summer Van 195/70 R15C 104R
Фото 2 |
Виберіть розмір шин
PAXARO Summer Van 195/70 R15C 104R 195/70 R15 104 R 195/70 R15 104 S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PAXARO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PAXARO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PAXARO Summer Van 195/70 R15C 104R
Усі ціни 29 →Шина Paxaro Van Summer 195/70 R15C 104/102R | 2 751 грн. |
Paxaro Summer Van 195/70 R15C 104/102R | 3 023 грн. |
Paxaro Van Summer 195/70 R15C 104/102R | 2 964 грн. |
Paxaro Summer Van 195/70 R15C 104/102R | 3 305 грн. |
Paxaro Van Summer (195/70R15C 104R) | 2 962 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації PAXARO Summer Van 195/70 R15C 104R
Ціни на PAXARO Summer Van 195/70 R15C 104R |
---|---|---|---|---|
PAXARO Summer Van 195/70 R15C 104R | від 2 751 грн. | 29 пропозицій | ||
PAXARO Summer Van 195/70 R15C 104S | від 3 095 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →