Літня шина VIKING TransTech II 195/70 R15C 104R
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
VIKING TransTech II 195/70 R15C 104R 195/70 R15 104 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIKING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIKING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIKING TransTech II 195/70 R15C 104R
Усі ціни 10 →Шина Viking TransTech II 195/70 R15C 104/102R | 2 821 грн. |
Viking TransTech II 195/70 R15C 104/102R | 2 877 грн. |
Viking TransTech II 195/70 R15C 104/102R | 2 864 грн. |
Viking TransTech II (195/70R15C 104R) | 2 981 грн. |
Летние шины Viking TransTech II 195/70 R15C 104/102R 1000564348 | 2 923 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації VIKING TransTech II 195/70 R15C 104R
Ціни на VIKING TransTech II 195/70 R15C 104R |
---|---|---|---|---|
VIKING TransTech II 195/70 R15C 104R | від 2 821 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →