Вентилятор ARCTIC BioniX P120 Grey/White (ACFAN00167A)
Відео 2Фото 6 |
ARCTIC BioniX P120 Grey/White
120 мм140 мм
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 27 мм
Оберти:до 2100 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики BioniX P120 Grey/White
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC BioniX P120 Grey/White
Усі ціни 20 →Вентилятор Arctic BioniX P120 Grey/White (ACFAN00167A) ACFAN00167A | 449 грн. |
Кулер для корпуса Arctic BioniX P120 - Grey/White (ACFAN00167A) ACFAN00167 | 414 грн. |
Кулер до корпусу Arctic BioniX P120 - Grey/White (ACFAN00167A) ACFAN00167A | 444 грн. |
Arctic Кулер до корпусу Arctic BioniX P120 - Grey/White (ACFAN00167A) ACFA | 444 грн. |
Arctic BioniX P120 - Grey/White (ACFAN00167A) ACFAN00167A | 349 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації ARCTIC BioniX P120 Grey/White
Ціни на ARCTIC BioniX P120 Grey/White |
---|---|---|---|---|
ARCTIC BioniX P120 Grey/White | від 349 грн. | 21 пропозиція | ||
ARCTIC BioniX P140 Grey/White | від 499 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →