Поверхневий насос Pedrollo JCRm 1C pump
Pedrollo JCRm 1C pump відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Pedrollo JCRm 1C pump:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Pedrollo JCRm 1C pump
Ціни на Pedrollo JCRm 1C pump |
---|---|---|---|---|
Pedrollo JCRm 1C pump | від 6 630 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo JCRm 1B pump | від 6 566 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo JCRm 1A pump | від 6 343 грн. | 5 пропозицій | ||
Pedrollo JCRm 2B pump | від 10 419 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo JCRm 2C pump | від 8 200 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →