Поверхневий насос Pedrollo Plurijet 4/100
Pedrollo Plurijet 4/100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo Plurijet 4/100
Усі ціни 15 →Насос поверхностный PEDROLLO PLURIJETm 4/100 | 14 190 грн. |
Поверхневий насос Pedrollo PLURIJETm 4/100 однофазное 43PJA5104A1 | 10 234 грн. |
Pedrollo PLURIJET 4/100 (3x400) | 10 168 грн. |
Насос відцентровий Pedrollo PLURIJETm 4/100 3100086 | 12 654 грн. |
Насос Pedrollo PLURIJETm 4/100-X Поверхностный центробежный многоступенчат | 9 092 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Pedrollo Plurijet 4/100
Ціни на Pedrollo Plurijet 4/100 |
---|---|---|---|---|
Pedrollo Plurijet 3/80 | від 11 824 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo Plurijet 3/100 | від 13 246 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo Plurijet 4/100 | від 8 989 грн. | 15 пропозицій | ||
Pedrollo Plurijet 4/130 | від 34 950 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo Plurijet 6/130 | від 35 836 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo Plurijet 4/200 | від 23 356 грн. | 8 пропозицій | ||
Pedrollo Plurijet 6/200 | від 28 178 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →