Поверхневий насос Pedrollo 2CP 32/200C
Pedrollo 2CP 32/200C відцентровий |
|
Моделі з індексом m оснащені однофазним двигуном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo 2CP 32/200C
Pedrollo 2CP 32/200C | 31 556 грн. |
Pedrollo 2CP 32/200C Відцентровий Насос (15 м, 70 м, 3 кВт) | 35 260 грн. |
Насос відцентровий поверхневий Pedrollo 2CP 32/200C для води 400В 3.0 кВт | 50 744 грн. |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Pedrollo 2CP 32/200C:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Pedrollo 2CP 32/200C
Ціни на Pedrollo 2CP 32/200C |
---|---|---|---|---|
Pedrollo 2CP 25/130N | від 9 308 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 2CP 25/14A | від 19 393 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 2CP 25/16C | від 16 899 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo 2CP 25/16B | від 17 586 грн. | 11 пропозицій | ||
Pedrollo 2CP 25/16A | від 20 597 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 2CP 32/200C | від 31 556 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo 2CP 32/200B | від 32 513 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo 2CP 32/210B | від 37 294 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 2CP 32/210A | від 38 505 грн. | 5 пропозицій | ||
Pedrollo 2CP 40/180C | від 35 636 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 2CP 40/180B | від 37 613 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo 2CP 40/180A | від 40 354 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo 2CP 40/200B | від 65 089 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 2CP 40/200A | від 66 045 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →