Насосна станція Pedrollo JSWm 10MX/100 CL
12 274 грн. Купити! насосная станция Pedrollo JSWm 10MX – 100 CL (0.75kW)Hydrolog.kiev.uaЗ нами 8 років (Київ) Поскаржитись |
Pedrollo JSWm 10MX/100 CL відцентровийежектор |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості насосної станції Pedrollo JSWm 10MX/100 CL:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Pedrollo JSWm 10MX/100 CL
Ціни на Pedrollo JSWm 10MX/100 CL |
---|---|---|---|---|
Pedrollo JSWm 10MX/24 CL | від 8 135 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo JSWm 10MX/50 CL | від 8 906 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo JSWm 10MX/80 CL | від 11 275 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo JSWm 10MX/100 CL | від 12 274 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →