Насосна станція Pedrollo PKm 60/80CL
9 766 грн. Купити! Насосна станція Pedrollo PKm 60/80 CL 125125052152Teploradost.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись |
Pedrollo PKm 60/80CL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Pedrollo PKm 60/80CL
Ціни на Pedrollo PKm 60/80CL |
---|---|---|---|---|
Pedrollo PKm 60/24 CL | від 5 900 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo PKm 60/50CL | від 6 902 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo PKm 60/80CL | від 9 766 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo PKm 60/100CL | від 10 200 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →