Насосна станція Pedrollo PKm 60/24 CL
Pedrollo PKm 60/24 CL відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo PKm 60/24 CL
Насосная станция PEDROLLO PKm 60-24 CL | 6 555 грн. |
Насосна станція Pedrollo PKm 60/24 CL 125125052150 | 5 900 грн. |
Насосна Станція Pedrollo PKm 60/24 CL (2.4 м, 40 м, 0.37 кВт) | 6 192 грн. |
Модификації Pedrollo PKm 60/24 CL
Ціни на Pedrollo PKm 60/24 CL |
---|---|---|---|---|
Pedrollo PKm 60/24 CL | від 5 900 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo PKm 60/50CL | від 6 902 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo PKm 60/80CL | від 9 766 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo PKm 60/100CL | від 10 200 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →