Насосна станція Pedrollo JSWm 1AX/50 CL
Pedrollo JSWm 1AX/50 CL відцентровийежектор |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості насосної станції Pedrollo JSWm 1AX/50 CL:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Pedrollo JSWm 1AX/50 CL
Ціни на Pedrollo JSWm 1AX/50 CL |
---|---|---|---|---|
Pedrollo JSWm 1AX/24 CL | від 7 959 грн. | 6 пропозицій | ||
Pedrollo JSWm 1AX/50 CL | від 8 731 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo JSWm 2AX/50 CL | від 9 781 грн. | 4 пропозиції | ||
Pedrollo JSWm 1AX/80 CL | від 11 099 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo JSWm 1AX/100 CL | від 12 129 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →