Поверхневий насос Pedrollo 4CP 100E
Pedrollo 4CP 100E відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo 4CP 100E
Поверхневий насос Pedrollo 4CPm 100 (43CPN286A1) 43CPN286A1 | 9 486 грн. |
Pedrollo 4CPm100E | 8 606 грн. |
Відцентровий багатоступінчастий насос Pedrollo 4CP 100 (43CPN286A) | 10 582 грн. |
Відцентровий багатоступінчастий насос Pedrollo 4CPm 100 (43CPN286A1) | 9 406 грн. |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Pedrollo 4CP 100E:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Моделі з індексом m — оснащені однофазним двигуном. Вага насоса при цьому відрізняється
Модификації Pedrollo 4CP 100E
Ціни на Pedrollo 4CP 100E |
---|---|---|---|---|
Pedrollo 3CPm80 | від 5 819 грн. | 11 пропозицій | ||
Pedrollo 4CP 80 | від 7 809 грн. | 5 пропозицій | ||
Pedrollo 3CP 100E | від 8 022 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4CP 100E | від 8 606 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →