Духова шафа Perfelli Diamond 6M8L NERO
Perfelli Diamond 6M8L NERO |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli Diamond 6M8L NERO
Усі ціни 12 →Духова шафа електрична Perfelli Diamond 6M8L Nero | 10 500 грн. |
Духовой шкаф электрический Perfelli Diamond 6M8L Nero | 10 500 грн. |
Духовой шкаф Perfelli DIAMOND 6M8L NERO | 9 974 грн. |
PERFELLI DIAMOND 6M8L NERO | 10 999 грн. |
Духовка електрична Perfelli DIAMOND 6M8L NERO | 10 499 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Perfelli Diamond 6M8L NERO
Ціни на Perfelli Diamond 6M8L NERO |
---|---|---|---|---|
Perfelli Diamond 6M8L BIANCO | від 10 687 грн. | 12 пропозицій | ||
Perfelli Diamond 6M8L INOX | від 10 354 грн. | 13 пропозицій | ||
Perfelli Diamond 6M8L NERO | від 9 974 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →