Духова шафа Perfelli PERLA 6M7 NERO
Perfelli PERLA 6M7 NERO |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli PERLA 6M7 NERO
Усі ціни 7 →Духова шафа електрична Perfelli Perla 6M7 Nero | 9 425 грн. |
Духовой шкаф электрический Perfelli Perla 6M7 Nero | 9 425 грн. |
Духовой шкаф Perfelli PERLA 6M7 NERO | 9 309 грн. |
PERFELLI PERLA 6M7 NERO | 9 999 грн. |
Perfelli PERLA 6M7 NERO PERLA6M7NERO | 9 799 грн. |
Духова шафа електрична PERFELLI PERLA 6M7 NERO | 9 799 грн. |
Духова шафа Perfelli PERLA 6M7 NERO | 9 799 грн. |
Модификації Perfelli PERLA 6M7 NERO
Ціни на Perfelli PERLA 6M7 NERO |
---|---|---|---|---|
Perfelli PERLA 6M7 BIANCO | від 9 974 грн. | 10 пропозицій | ||
Perfelli PERLA 6M7 INOX | від 9 689 грн. | 10 пропозицій | ||
Perfelli PERLA 6M7 NERO | від 9 309 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →