Літня шина Petlas Imperium PT515 185/65 R14 86H
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Petlas Imperium PT515 185/65 R14 86H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Imperium PT515 185/65 R14 86H
Усі ціни 31 →Petlas Imperium PT515 185/65 R14 86H | 1 755 грн. |
Petlas Imperium PT515 (185/65R14 86H) | 1 698 грн. |
Летние шины Petlas Imperium PT515 185/65 R14 86H 1000288800 | 1 793 грн. |
Petlas Imperium PT-515 185/65 R14 86H | 1 887 грн. |
PETLAS Літня шина PETLAS Imperium PT515 185/65R14 86H | 1 677 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →