Літня шина Petlas Imperium PT515 205/65 R16 95H
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Petlas Imperium PT515 205/65 R16 95H 205/65 R16 95 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Imperium PT515 205/65 R16 95H
Усі ціни 31 →Petlas Imperium PT515 205/65 R16 95H | 2 213 грн. |
Petlas Imperium PT-515 205/65 R16 95H | 2 480 грн. |
Petlas Imperium PT515 (205/65R16 95H) | 2 169 грн. |
Летние шины Petlas Imperium PT515 205/65 R16 95H 1000483260 | 2 244 грн. |
Літня шина PETLAS Imperium PT515 205/65R16 95H | 2 151 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Petlas Imperium PT515 205/65 R16 95H
Ціни на Petlas Imperium PT515 205/65 R16 95H |
---|---|---|---|---|
Petlas Imperium PT515 205/65 R16 95H | від 2 122 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →