Лампочка Philips Hue Starter Kit E27 Color 3 pcs
Фото 8 |
Philips Hue Starter Kit E27 Color 3 pcs |
|
Базовий комплект включає три розумні лампи, блок управління Hue Bridge, пульт дистанційного управління Hue Dimmer, мережевий кабель Ethernet і адаптер електроживлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Hue Starter Kit E27 Color 3 pcs
Усі ціни 17 →Philips Philips Hue Color: Bridge, Dimmer, лампа E27 3шт (929002216825) | 8 890 грн. |
PHILIPS Hue Color (Bridge, Dimmer, лампа E27 3 шт) (929002216825) | 5 299 грн. |
Лампа світлодіодна-смарт Philips Hue Color RGB, стартовий комплект (Bridge | 8 389 грн. |
PHILIPS Hue Color (Bridge, Dimmer, лампа E27 3 шт) (929002216825) | 5 299 грн. |
Розумна лампочка Philips Стартовий комплект Hue Color, E27 3шт (9290022168 | 7 572 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →