Батарейка Philips Power Alkaline 40xAA
Очікується у продажу 459 грн. Типорозмір: батарейка AA; Технологія: алкалінова; Кількість в упаковці (шт): 40; Напруга (В): 1.5; |
Philips Power Alkaline 40xAA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Philips Power Alkaline
Ціни на Philips Power Alkaline |
---|---|---|---|---|
Philips Power Alkaline 4xAA | від 85 грн. | 40 пропозицій | ||
Philips Power Alkaline 6xAA | від 119 грн. | 1 пропозиція | ||
Philips Power Alkaline 12xAA | від 282 грн. | 7 пропозицій | ||
Philips Power Alkaline 32xAA | від 429 грн. | 1 пропозиція |