Батарейка Varta Longlife Power 24xAA
Фото 4 | 550 грн. Купити! Батарейка Varta Long Life Power 24 AAМаркетплейс: Rozetka.ua TradeComeЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Varta Longlife Power 24xAA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Varta Longlife Power
Ціни на Varta Longlife Power |
---|---|---|---|---|
Varta Longlife Power 2xAA | від 124 грн. | 3 пропозиції | ||
Varta Longlife Power 4xAA | від 100 грн. | 24 пропозиції | ||
Varta Longlife Power 8xAA | від 232 грн. | 1 пропозиція | ||
Varta Longlife Power 12xAA | від 426 грн. | 2 пропозиції | ||
Varta Longlife Power 24xAA | від 550 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →