Триммер для тела Philips Series 5000 BG5020 (BG5020/15)
Фото 12 |
Philips Series 5000 BG5020 |
|
Цей тример створений спеціально для догляду за тілом. Комбінований ріжучий блок легко зрізає волосся і зістригає залишки щетини вщент. Шкіра стає гранично гладкою. Ножова голівка використовує захист, щоб мінімізувати грубу механічну дію на ніжну та чутливу шкіру. З таким приладом вийде швидко та безпечно зістригати зайве волосся на тілі. Ця модель постачається в комплекті зі спеціальним утримувачем.
Якщо тример Philips Series 5000 BG5020 зарядити в тримач, з'являється можливість подовжити рукоятку. Дана опція дозволяє самостійно обробляти ріжучим блоком ті ділянки тіла, до яких важко дістати. З таким пристроєм вдасться видалити зайве волосся навіть на спині! Час автономної роботи приладу складає 60 хвилин. Стільки часу необхідно на повне відновлення заряду акумулятора. Для контролю ємності акумулятора передбачено індикатор. Тример легко витримує чищення під проточною водою. Щоб розширити можливості пристрою, у наборі цієї моделі є три гребінки, що дозволяють точно та акуратно стригти на задану висоту. Це надійний і довговічний прилад, що дозволяє якісно доглядати тіло.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 5000 BG5020
Усі ціни 8 →Триммер для тела Philips Bodygroom series 5000 BG5020/15 | 2 304 грн. |
Philips Bodygroom Series 5000 BG5020/15 водонепроникний тример для чоловік | 2 120 грн. |
Триммер для тіла Philips Bodygroom series 5000 BG5020/15 | 2 499 грн. |
Тример для тіла Philips Bodygroom series 5000 BG5020/15 | 2 600 грн. |
Golarka PHILIPS Bodygroom series 5000 BG5020/15 | 3 270 грн. |