Тример для носа і вух Philips Series 1000 NT1650
Відео 1Фото 7 |
Philips Series 1000 NT1650 |
|
Ефективний та безпечний бездротовий тример для носа та вух. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії 2020, призначений для персонального застосування. Являє собою ергономічний і надійний пристрій, що дозволяє позбутися небажаних волосків у носі та вухах. Важливо, що процедура його використання проста і безпечна — досить вставити тример в ніс на невелику глибину і здійснювати акуратні кругові рухи.
Двосторонні леза без зайвих зусиль зрізають волоски під будь-яким кутом і в будь-якому напрямку. Захисна насадка ріжучого блоку надійно запобігає прямому контакту зі шкірою, що повністю виключає можливість утворення порізів та саден. Текстурована ручка тримера Philips Series 1000 NT1650 забезпечує зручний хват при використанні, а ергономічне розташування перемикача забезпечує зручність керування. Завдяки використанню лез з високоякісної нержавіючої сталі, прилад не вимагає мастила, а його очищення можна виконувати простим промиванням під струменем проточної води. Тример поставляється разом зі штатним джерелом живлення (лужною батарейкою LR06) і готовий до виконання своїх функцій прямо з коробки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 1000 NT1650
Усі ціни 33 →Тример для носа Philips NT1650/16 | 599 грн. |
Тример для носа, вух Philips NT1650/16 серії 1000 | 599 грн. |
PHILIPS NT1650/16 | 599 грн. |
Тример для носа та вух Philips NT1650/16 | 919 грн. |
Тример Philips Series 1000 для носа та вух чорний (NT1650/16) | 599 грн. |