Машинка для стрижки Philips Series 3000 HC3505 (HC3505/15)
Відео 5Фото 10 |
Philips Series 3000 HC3505 |
|
Доступна машинка для стрижки волосся з мережевим живленням. Позиціонується як продукт базової цінової категорії з серії Philips Series 3000 2018-го року, призначений для побутового та періодичного напівпрофесійного використання. Завдяки технології Trim-n-Flow ця модель має підвищену стійкість до засмічення ріжучого блока і може застосовуватися для тривалої стрижки, легко справляючись з великими об'ємами різання волосся.
Обладнана самозаточуються леза DualCut з якісної високолегованої нержавіючої сталі. Завдяки подвійний заточуванні і ширині 41 мм вони забезпечують вражаючу швидкість різання і навіть після 5-и років використання залишаться точно такими ж, як і в день покупки. Для регулювання висоти різання машинка для підстригання волосся Philips HC3505 обладнана вбудованим регулятором-слайдером, за допомогою якого можна вибрати будь-яку з 13-та установок довжини від 1 мм до 23 мм з кроком 2 мм (без пластикового гребеня довжина складе 0,5 мм).
Головка пристрої відкривається одним клацанням, а блок лез виконаний знімним, не потребує мастила і може швидко очищатися промиванням струменем води. Корпус машинки виготовлений з якісного ударостійкого пластику і має оптимізовану для зручного хвату ергономічну форму. Оператору не потрібно докладати додаткових зусиль для точного контролю інструменту, він надійний і максимально простий в обігу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 3000 HC3505
Усі ціни 51 →Машинка для стрижки волосся Philips HC3505/15 | 999 грн. |
Машинка для стрижки Philips HC3505/15 серії 3000 | 999 грн. |
Машинка для підстригання волосся Philips Series 3000 (HC3505/15) | 999 грн. |
PHILIPS HC3505/15 | 1 079 грн. |
PHILIPS HC3505/15 | 999 грн. |
0 1 5 1 |
Ідеальний варіант для вирішення звичайних побутових завдань, таких як чи то стрижка, чи догляд за бородою. Більшість техніки філіпс бере свою просту в обслуговуванні та надійністю, не стала виключенням ця машинка, оскільки за 3 роки використання не підвела жодного разу. Інтуїтивно зрозуміле регулювання тривалості стрижки за допомогою регулятора. Жодного разу не відносивши до майстерні або чищення блоку.
Щодо комплектації - насадка, дріт живлення, та щітка, нічого лишнього. Нюансів не виявлено, але буває важко від'єднати дріт живлення з машинки, але загалом усе задовільно. Юрій: користуюся Philips Series 3000 HC3505 більше року |
Гарно стриже жорстке волосся, з тонким справляється гірше. Проста у користуванні та обслуговуванні. Зручний регулятор, завдяки якому легко встановити потрібну довжину стрижки. Досить довгий шнур живлення. Користуюсь більше двох років. Чудова машинка для домашнього користування. легко чистити, довгий шнур живлення важко стригти сиві або тонкі волосся Iryna Zaslavska: користуюся Philips Series 3000 HC3505 більше року |
якщо не часто і для короткого волосся, то її вистачить на 5 років як і на гарантію, що дає виробник. гострі леза
дуже тиха легка за вагою сама машинка дуже добре стриже коротке волосся плюс 5 років гарантії від виробника не зручна руці через вигнутість корпусу іноді важко стригти
довге волосся погано стриже, і коли підстригаєте людину з довгим волоссям дуже часто потрібно чистити машинку від волосся сама ніжка з лезами знімна дуже великий майданчик через це важко стригти людину |