Тример для бороди Philips Series 1000 MG1100 (MG1100/16)
Відео 3Фото 15 |
Philips Series 1000 MG1100 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Series 1000 MG1100
Усі ціни 45 →Універсальний тример Philips MG1100/16 | 999 грн. |
Триммер для бороды Philips MG1100/16 | 1 090 грн. |
Тример для бороди і вусів Philips MG1100/16 | 999 грн. |
Тример Philips Multigroom series 1000 (MG1100/16) | 999 грн. |
Philips mg1100/16 | 1 350 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 4 1 |
Цей тример у користуванні вже більше 10 років, досі працює, гарно бриє. На додачу вже 4 роки ще й підстригаюся під 3 мм ним і він справляється. Леза досі добре стрижуть. Якість, надійність. Не було помічено. Артём Фонарь: користуюся Philips Series 1000 MG1100 більше року |
Через два роки почав дергати волосся і заступилися леза!
Перший мій тримір, порівняти не можу. Запасні головки не продають. У користуванні був дуже зручний. Дуже шкода, що так мало служив. Зручний та компактний Термін служби, відсутність насадки для носа користуюся Philips Series 1000 MG1100 більше року |
Тривмером користуюся більше двох років. Це перший, і поки що єдиний мій тример, тому порівняти нема з чим, проте жодних мінусів у роботі не помічав. Волосся не дере, працює справно досі. Щодо тихий у роботі. По кілька проходів робити треба, тобто. гоління багато часу не займає. Легко обслуговувати - достатньо після гоління продути та щіткою пройтися, змащувати нічого не треба. Єдине, що засмучує – насадка з максимальною довжиною стрижки 5 мм, особисто мені хотілося б більше. - Тример не вибагливий у догляді - Якісно справляється з основним завданням - Досі працює від комплектної батареї - Зручно лежить у руці - Співвідношення ціна якість - Максимальна довжина стрижки – 5 мм Mykola B.: користуюся Philips Series 1000 MG1100 більше року |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості машинки для стрижки волосся Philips Series 1000 MG1100:
- Щіточка для чищення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →