Набор триммер и машинка для стрижки Philips Series 9000 MG9530
Відео 1Фото 19 |
Philips Series 9000 MG9530 |
|
Багатофункціональний набір 13-в-1, що включає універсальну бездротову машинку для стрижки (триммер), акумуляторний верстат OneBlade з оригінальним лезом для сухого і вологого гоління і вражаючий комплект насадок. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023 року. Призначений для чоловіків, які носять щетину, вуса, бороду, а також стежать за станом зачіски та рослинності на обличчі.
Підійде для активного побутового та періодичного професійного використання. Комплектується універсальною різальною насадкою для стрижки (ширина 30 мм) з технологією DualCut, насадкою-бритвою для тіла та круглим триммером для видалення волосся у вухах/носі. Крім цього, є 3 регульовані гребені для точного догляду за бородою, вусами або бакенбардами. Також у комплекті машинки для стрижки волосся Philips Series 9000 MG9530 передбачена регульована насадка для високоточного різання, дві насадки для тіла (3 та 5 мм), насадка для брів та практичний футляр для транспортування/зберігання.
Леза насадок машинки для стрижки та верстата OneBlade виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі, тому їх ножові механізми можна очищати промиванням струменем води. Водонепроникні корпуси обох пристроїв дозволяють використовувати їх у душі. Малий крок ріжучих зубів уможливлює надточні зрізи, створення бездоганних контурів та якісне видалення волосся з тіла. Li-Ion акумулятор тримера забезпечить до 120 хв автономності (OneBlade до 30 хв).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 9000 MG9530
Усі ціни 11 →Універсальний тример Philips MG9530/15 серії 9000 (13-в-1) | 3 999 грн. |
Універсальний триммер Philips Series 9000 All-in-One Trimmer MG9530/15 13 | 3 999 грн. |
Тример універсальний PHILIPS MG9530/15 series 9000 13-в-1 | 3 999 грн. |
Машинка для стрижки + тример Philips Multigroom Series 9000 MG9530/15 | 4 129 грн. |