Автомагнітола Pioneer SPH-8TAB-BT
Pioneer SPH-8TAB-BT
Монтаж:2DIN
Носії:карти пам'яті
Дод. носій:USB (тил)
Підсилювач:50 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO
Дисплей:8 "
Всі характеристики
Характеристики SPH-8TAB-BT
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pioneer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pioneer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pioneer SPH-8TAB-BT
Усі ціни 8 →Автомагнитола Pioneer SPH-8TAB-BT | 18 639 грн. |
Автомагнітола Pioneer SPH-8TAB-BT | 18 681 грн. |
AV-система Pioneer SPH-8TAB-BT | 18 458 грн. |
Автомагнитола Pioneer SPH-8TAB-BT комплект | 17 299 грн. |
Pioneer Автомагнітола Pioneer SPH-8TAB-BT | 18 681 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →