Автомагнітола Sony DSX-A416BT
Відео 9 |
Sony DSX-A416BT
Монтаж:1DIN
Носії:USB, AUX
Підсилювач:55 Вт, 4 каналу
Панель:знімна
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:RGB
Всі характеристики
Характеристики DSX-A416BT
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony DSX-A416BT
Усі ціни 6 →Бездискова MP3-магнітола Sony DSX-A416BT | 4 947 грн. |
Автомагнітола SONY DSX-A416BT (4х55 Вт, USB, Bluetooth, AUX с режимом Extr | 5 690 грн. |
Бездисковая MP3-магнитола Sony DSX-A416BT | 4 949 грн. |
Бездискова MP3-магнітола Sony DSX-A416BT | 4 959 грн. |
Бездискова MP3-магнітола Sony DSX-A416BT | 4 949 грн. |
Бездисковая MP3-магнитола Sony DSX-A416BT | 4 955 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →