Літня шина Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91Y Run Flat BMW/Mini
Відео 26Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91Y Run Flat BMW/Mini 225/45 R18 91 V 225/45 R18 91 V RunFlat 225/45 R18 91 W 225/45 R18 91 W BMW/Mini 225/45 R18 91 W Mercedes-Benz 225/45 R18 91 W RunFlat 225/45 R18 91 W RunFlat BMW/Mini 225/45 R18 91 Y 225/45 R18 91 Y RunFlat 225/45 R18 91 Y RunFlat BMW/Mini 225/45 R18 94 W RunFlat 225/45 R18 95 W 225/45 R18 95 W Seal 225/45 R18 95 Y 225/45 R18 95 Y BMW/Mini 225/45 R18 95 Y Jaguar 225/45 R18 95 Y RunFlat 225/45 R18 95 Y RunFlat BMW/Mini 225/45 R18 95 Y RunFlat Mercedes-Benz |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91Y Run Flat BMW/Mini
Усі ціни 7 →Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91Y FR RSC * | 8 421 грн. |
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91Y FR RSC * | 7 620 грн. |
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91Y FR RSC * | 8 227 грн. |
Летние шины Pirelli Cinturato P7 225/45 ZR18 91Y Run Flat * 1000544996 | 7 331 грн. |
Шини Pirelli Cinturato P7 225/45 ZR18 91Y Run Flat * | 6 978 грн. |
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91Y FR RSC * | 8 361 грн. |
Літні шини Pirelli Cinturato P7 225/45 ZR18 91Y Run Flat * | 7 773 грн. |
2 4 13 49 |
Купив дані шини у розмірі 205/60 R16. Виробництво РФ. Збалансувалися добре. Катаюсь вже 5тис км. Збалансовані характеристики за комфортом, керуванням та безпекою. Дуже задоволень. Преміум клас це преміум клас! Чи не шумні. Прекрасна керованість та гальмування. У міру тверді. Ціна кусається. Інтернет-магазин, в якому купував цей товар. Роман: |
Этой резиной машина была укомплектована с завода. Размер 225/45-17.
За три недели эксплуатации убил 3 покрышки, при том, что езжу аккуратно, стаж вождения 32 года. Последнюю разрубил, поймав не большую ямку на скорости 40 км/ч. Сама по себе шина не плохая по ездовым характеристикам, но она не для наших дорог. Может быть с широким профилем и будет более устойчива к повреждениям, но в узкопрофильных размерах это просто кошмар: езда превращается в сплошную нервотрепку и постоянно думаешь только о том, что бы не поймать очередную выбоину. Установил шины другого бренда в таком же размере - езжу по тем же дорогам уже почти год, все колеса целые. Относительно тихая, хорошо держит дорогу. Ужасно слабые боковины. Любая пойманная ямка = шина на свалку. користуюся Pirelli Cinturato P7 місяць і більше |
Показано 2 з 74 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91Y Run Flat BMW/Mini
Ціни на Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91Y Run Flat BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91V | від 9 384 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91V Run Flat | від 7 366 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91W | від 5 013 грн. | 6 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91W BMW/Mini | від 17 480 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91W Mercedes-Benz | від 5 390 грн. | 9 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91W Run Flat | від 7 129 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91W Run Flat BMW/Mini | від 7 309 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91Y | від 7 316 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91Y Run Flat | від 7 137 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91Y Run Flat BMW/Mini | від 6 978 грн. | 7 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 94W Run Flat | від 18 160 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95W | від 6 833 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95W Seal | від 8 037 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95Y | від 7 925 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95Y BMW/Mini | від 8 602 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95Y Jaguar | від 8 140 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95Y Run Flat | від 7 669 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95Y Run Flat BMW/Mini | від 6 180 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95Y Run Flat Mercedes-Benz | від 7 600 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →