Вантажна шина Pirelli FH01 295/80 R22.5 154M
Виберіть розмір вантажної шини
Pirelli FH01 295/80 R22.5 154M 295/80 R22.5 " 154 M 315/70 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli FH01 295/80 R22.5 154M
Pirelli FH01 Energy (295/80R22.5 154M) | 18 725 грн. |
Pirelli FH:01 295/80R22.5 154/149M | 26 280 грн. |
Pirelli FH:01 295/80R22.5 154/149M | 27 594 грн. |
Модификації Pirelli FH01 295/80 R22.5 154M
Ціни на Pirelli FH01 295/80 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
Pirelli FH01 295/80 R22.5 154M | від 18 725 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli FH01 315/70 R22.5 156L | від 21 182 грн. | 6 пропозицій |