Вантажна шина Bridgestone Duravis R-Steer 002 315/60 R22.5 154L
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Bridgestone Duravis R-Steer 002 315/60 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Duravis R-Steer 002 315/60 R22.5 154L
Усі ціни 9 →Bridgestone Duravis R-Steer 002 (рулевая) 315/60 R22.5 154/148L | 22 683 грн. |
Bridgestone Duravis R-Steer 002 (рулевая) (315/60R22.5 154L) | 22 807 грн. |
Bridgestone Duravis R-Steer 002 (рулевая) 315/60 R22.5 154/148L 18PR | 22 000 грн. |
Грузовые шины Bridgestone Duravis R-Steer 002 (рулевая) 315/60 R22.5 154/1 | 23 012 грн. |
Bridgestone DURS2 315/60 R22.5 154/148 L | 27 040 грн. |
ще 4 пропозиції