Літня шина Pirelli PZero Rosso Asimmetrico 255/50 R19 103W
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero Rosso Asimmetrico 255/50 R19 103W 255/50 R19 103 W 255/50 R19 103 W Mercedes-Benz |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero Rosso Asimmetrico 255/50 R19 103W
Усі ціни 12 →Pirelli PZero Rosso 255/50 ZR19 103W | 5 565 грн. |
Pirelli PZero Rosso 255/50 ZR19 103W | 5 930 грн. |
Pirelli PZero Rosso (255/50R19 103W) | 6 008 грн. |
Pirelli PZero Rosso 255/50 ZR19 103W | 6 191 грн. |
Pirelli PZero Rosso 255/50 ZR19 103W | 6 029 грн. |
ще 7 пропозицій
З прес-релізу:
PZero Rosso – це остання розробка компанії в області наднизькопрофільних шин. "Rosso" по-італійськи означає "червоний". Червоний колір завжди символізував пристрасть до швидкості і швидкісних автомобілів. У 70-х роках Піреллі була першою у світі, хто розробив концепцію низькопрофільних шин, і з тих пір Піреллі утримує лідерство в цьому сегменті. Шини нового покоління наднизькопрофільних шин – це шини PZero Rosso. Завдяки нововведенням, внесеним у будову шини, до складу гумової суміші, а також малюнок протектора, було досягнуте ідеальне поєднання відмінних експлуатаційних характеристик, комфорту і безшумності. Малюнок протектора забезпечує високий захист від аквапланування, надійне управління на сухому і мокрому покритті дороги, упевненість при русі і комфорт. Низька опірність коченню була досягнута шляхом застосування комбінацій найбільш легких матеріалів в їх структурі, а також високому вмісту діоксиду кремнію в гумовій суміші. Асиметричний малюнок протектора, розділений на три частини і складається з заокруглених блоків, чотирьох кільцевих канавок і широкої плечової області. Шині можна повністю довіряти як на сухому, так і на мокрому дорожньому покритті.
Модификації Pirelli PZero Rosso Asimmetrico 255/50 R19 103W
Ціни на Pirelli PZero Rosso Asimmetrico 255/50 R19 103W |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero Rosso Asimmetrico 255/50 R19 103W | від 5 565 грн. | 12 пропозицій | ||
Pirelli PZero Rosso Asimmetrico 255/50 R19 103W Mercedes-Benz | від 6 187 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →