Литий диск Zorat 5320 8,5x19/5x120 ET35 DIA74,1
від 6 039 до 7 749 грн. Порівняти ціни 25 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Zorat 5320 5
Характеристики
Zorat 5320 8,5x19/5x120 ET35 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 5320 8,5x19/5x120 ET35 DIA74,1
Сортувати
Литые диски ZW 5320 R19 W8.5 PCD5x120 ET35 DIA74.1 (BP) 1000862275 | 6 283 грн. |
Zorat Wheels 5320 8.5x19 5x120 ET35 DIA74.1 BP | 6 727 грн. |
ZW 5320 8,5x19/5x120 D74,1 ET35 BP | 6 214 грн. |
ZW 5320 (R19 W8.5 PCD5x120 ET35 DIA74.1) BP | 6 460 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-5320 (R19 W8.5 PCD5x120 ET35 DIA74.1) BP | 7 081 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі