Зимова шина Pirelli Scorpion Winter 285/45 R19 111V
Відео 11Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Winter 285/45 R19 111V 285/45 R19 111 V 285/45 R19 111 V RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Winter 285/45 R19 111V
Усі ціни 9 →Pirelli Scorpion Winter 285/45 R19 111V XL | 9 858 грн. |
Pirelli Scorpion Winter 285/45 R19 111V XL | 9 790 грн. |
Pirelli Scorpion Winter 285/45 R19 111V XL 54334 | 10 194 грн. |
Pirelli Scorpion Winter 285/45 R19 111V | 25 863 грн. |
Pirelli Scorpion Winter (285/45R19 111V) XL | 14 552 грн. |
ще 4 пропозиції
1 1 2 19 |
на жаль писатиму поганий відгук, тому що маю не дуже хороший досвід, який привів до аварії, (брав у сервісі якщо що) тиха та відмінно їде на заміських трасах з мого досвіду експлуатації: - при температурі нижче 5-6 градусів керованість втрачається (можливо залежить від типу повного приводу) - на льоду з невеликим схилом тримає погано - снігову кашу не розкидає, КАТЕГОРИЧНО не рекомендую для авто вагою від 1.8 тонни (корова на льоду) ) Василь: користуюся Pirelli Scorpion Winter 255/55 R18 109V більше року |
Показано 1 з 24 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Winter 285/45 R19 111V
Ціни на Pirelli Scorpion Winter 285/45 R19 111V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Winter 285/45 R19 111V | від 9 790 грн. | 9 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Winter 285/45 R19 111V Run Flat | від 14 300 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →