Смартфон Poco M4 Pro 64 ГБ / 6 ГБ
Відео 55Фото 16 |
Закрити
Шапка
Poco M4 Pro 64 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.43 ", 2400x1080 (20:9), 399 ppi, 90 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Helio G96
Камера:3 модулі, 64 МП, + 8 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:180 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Poco M (середні)Порівняти в таблиці →
від 7 349 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 5 299 грн.
6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 8 849 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 6 299 грн.
6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 4 916 грн.
6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 4 990 грн.
6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 5 749 грн.
6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г
від 4 758 грн.
6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г
від 4 399 грн.
6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г
від 4 843 грн.
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 810, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 4 422 грн.
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 4 799 грн.
6.43 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 4 999 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 7 202 грн.
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 700, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 6 550 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
АксесуариВсі аксесуари для Poco M4 Pro 64GB →
0 1 2 3 |
Всім рекомендую, хороша модель, я занапастивши його але обов'язково куплю таки самий Модель жовтого кольору просто клас Ні Діма Йонаш: користуюся Poco M4 Pro 128GB/6GB менше місяця |
Досить збалансований смартфон Дуже класна автономність, батареї вистачає на довго. Не помітили Артёмыч: користуюся Poco M4 Pro 256GB кілька місяців |
Непоганий телефон за свою ціну , але є нюанси щодо матеріалів , швидко вигорів екран. Автономність, камера. Пластик задньої панелі,вигорів екран через півроку користування, MIUI. Валерій : користуюся Poco M4 Pro 128GB/6GB більше року |
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Xiaomi POCO M4 Pro 4G 6/128 Power Black огляд. Test AnTuTu POCO M4 Pro 4G - процесор Helio G96.
20 березня 2023439 переглядів
Огляд POCO M4 Pro 5G - Новий ХІТ,чи повний ПРОВАЛ?
21 січня 20221 379 переглядів
Огляд POCO M4 Pro 5G 4/64. Ігровий смартфон за 7К
11 лютого 20232 028 переглядів
Xiaomi POCO M4 Pro 4G 6/128 Power Black розпакування. POCO M4 Pro 4G комплект постачання.
18 березня 20235 742 перегляда
POCO M4 Pro unboxing | розпаковка та огляд комплекту | easymac.com.ua
12 травня 2022223 перегляда
БОМБА-РАКЕТА (але є нюанси) Огляд Poco M4 Pro
20 грудня 202119 619 переглядів
Poco M4 pro 5G восстановление после падения, аппарат не включался.
29 січня 20233 840 переглядів
Распаковка и первое впечатление от смартфона Poco M4 Pro 5G | Первый обзор с площадки Joom
25 листопада 2022351 перегляд
Влог#1 ( Коронавирус, о Poco M4 Pro, Что будет на канале в ближайшее время).
23 листопада 2021406 переглядів
Официальная распаковка POCO M4 Pro
8 березня 20221 968 переглядів
Подробный обзор смартфона Poco M4 Pro: поворот не туда
3 лютого 20222 424 перегляда
Xiaomi Redmi Note 11S vs Xiaomi Poco M4 Pro 5G
6 лютого 2022681 перегляд
Как отформатировать карту памяти на POCO M4 Pro / Очистка флешки через POCO M4 Pro
5 січня 20221 081 перегляд
Распространенные проблемы с POCO M4 Pro 5G и способы их устранения.
27 лютого 20222 703 перегляда
POCO M3 Pro Asphalt 9. Версия 4\64. POCO M4 pro Dimensity 700 810
14 грудня 2021271 перегляд
Как записать видео с экрана на POCO M4 Pro / Снять видео с экрана на POCO M4 Pro
26 грудня 20212 759 переглядів
Как POCO M4 Pro 5G Тянет GTA San Andreas
5 січня 2022789 переглядів
Полный Обзор POCO M4 PRO 5G
29 червня 20221 181 перегляд
POCO M4 Pro | ПОЛНАЯ настройка КЛАВИАТУРЫ на POCO M4 Pro
3 січня 20223 288 переглядів
POCO M4 Pro | Подключение БЛЮТУЗ УСТРОЙСТВ к POCO M4 Pro
4 січня 20221 932 перегляда
тестирование POCO M4 Pro 5G в программе Antutu Benchmark
6 січня 2022957 переглядів
Poco M4 Pro 5g Game Turbo | Voice Changer | like @RaiStar | Cartoon Voice Poco In ff gameplay
16 червня 202210 039 переглядів
UNBOXING POCO M4 PRO WITH YIN!
3 квітня 20223 881 перегляд
Poco M4 Pro 4G free fire gameplay test 3 finger Handcam | 1st time cs Ranked handcam gameplay ff
16 грудня 20223 923 перегляда
POCO M4 Pro 5G Unboxing & Initial Impressions ⚡ || In Telugu ||
8 березня 2022526 переглядів
POCO X4 5G and POCO M4 Pro IS HERE! Unboxing and Hands on!
28 лютого 20221 885 переглядів
Poco M4 Pro Unboxing 2023|| Poco M4 Pro 4G# Update 2023 Review
24 лютого 20232 295 переглядів
POCO M4 Pro 5G - These Features Surprised Me At This Price (Cameras, Pubg, Call Of Duty)
10 листопада 20211 736 переглядів
POCO M4 PRO UNBOXING AND FULL REVIEW || POCO M4 PRO GAMING TEST @ms2bplay
6 березня 20231 299 переглядів
Poco M4 Pro 5G Unboxing & First Look (Malayalam)
18 березня 2022430 переглядів
Unlock the Secret To Perfect Headshots in Free Fire with Poco M4 Pro
9 травня 2023562 перегляда
Poco M4 PRO 5G #unboxing | #bestsmartphoneunder15000 | #pocom4pro5g
20 березня 2023733 перегляда
99% Headshot for Mobile on Poco M4 Pro 5g My Setting ⚙️ HUD + DPI + SEN (FREE FIRE HIGHLIGHTS)
23 листопада 2022203 перегляда
White444 90% Headshot Rate+ memes ⚡ Ranked Full Gameplay | Poco m4 Pro iphone 13 Free Fire
13 серпня 2023122 перегляда
Reficul 33, perfect setting poco m4 pro
24 січня 2024330 переглядів
Poco M4 Pro - Smartphone For $220 - Unboxing And Review
3 грудня 2021297 переглядів
Poco M4 Pro 4G Miui 14.0.3.0 New Update | Poco M4 Pro 4G Android 13 Update | Poco M4 Pro 4G Update.
1 липня 2023297 переглядів
POCO M4 Pro Unboxing | 90Hz FHD+ AMOLED |64MP | 33W | MediaTek Helio G96 | #shots | BK TECH&VLOG
8 жовтня 2022141 перегляд
POCO M4 Pro Unboxing: First impressions + Huawei Mate 20 Pro
22 березня 2022161 перегляд
POCO M4 Pro 5G | POCO M4 Pro 5G Review, Unboxing | POCO M4 Pro 5G Price in Bangladesh
9 листопада 2021513 переглядів
Poco M4 pro 4g phone unboxing After 75 day used Bangla review good or bad parformance test
29 жовтня 20222 958 переглядів
Poco M4 Pro Unboxing and Review -1 Month Later
25 січня 20221 389 переглядів
Xiaomi Poco M4 Pro 5G - Unboxing and Detailed Walkthrough
29 січня 2022631 перегляд
Poco M4 Pro 5G Unboxing, Setup, Reset
1 березня 20223 759 переглядів
Poco M4 Pro 5G Unboxing 120Hz Display 33W Fast Charging Helio G96 #shorts #pocom4pro5g
6 березня 2022388 переглядів
POCO M4 PRO UNBOXING AND FIRST LOOKS
2 березня 2022138 переглядів
POCO M4 pro 5g unboxing
26 січня 20221 574 перегляда
Xiaomi Poco M4 Pro 5G - Hardware
13 лютого 20228 009 переглядів
Recenzja Xiaomi POCO M4 Pro 5G. Test wydajnego smartfona za niecałe 1200 złotych
19 червня 20225 540 переглядів
POCO M4 PRO | Tani, dobry, NIEPOTRZEBNY | RECENZJA
14 грудня 202133 998 переглядів
POCO M4 Pro 5G #shorts
23 грудня 2021105 412 переглядів
POCO M4 Pro 5G. Przemalowane Redmi Note 11
13 грудня 202111 363 перегляда
POCO M4 Pro recenzja - 5 rzeczy które musisz wiedzieć przed zakupem
13 грудня 202113 626 переглядів
POCO M4 Pro ANTUTU | Test
14 лютого 2022311 переглядів
koko koko POCO M4 Pro 5G spoco
13 грудня 202157 721 перегляд
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 537 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 30 999 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 648 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 17 590 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 19 150 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 12 299 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 389 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 470 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 132 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 16 499 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г