Смартфон Poco M4 Pro 5G 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 67Фото 15 |
Смартфон з великими шансами на успіх в середньобюджетній лізі мобільних пристроїв. Як би банально це не звучало, але модель підкуповує призначену для користувача аудиторію збалансованим співвідношенням «ціна / функціональні можливості». Перший за старшинством козир в рукаві у апарату - "швидкий" IPS-екран з частотою оновлення 90 Гц. При розмірах по діагоналі 6.6 дюймів дисплей відображає картинку в роздільній здатності 2400х1080 пікселів.
Таке позитивне якість Poco M4 Pro 5G 64GB — врівноважена комбінація електронних комплектуючих, очолювана восьмиядерним чіпсетом MediaTek Dimensity 810 з вбудованим модемом 5G. З боку «спини» на корпусі смартфона видніється безліч буханців поблизу основного фотомодуля. На ділі ж тильна камера у девайса подвійна-вона поєднує 50 МП провідний сенсор зображення і 8 МП надширик з кутом поля зору близько 119°. Пристрій має ІЧ-портом, NFC-чіпом, бічним дактилоскопічним сканером, потужною акумуляторною батареєю на 5000 мАгод з швидкою 33-ватною зарядкою. Корпус смартфона має бризкозахист IP53.
Купити Poco M4 Pro 5G 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 43 →Смартфон Xiaomi Poco M4 Pro 5G 4/64GB Cool Blue (Global) | 5 391 грн. |
Xiaomi Poco M4 Pro 5G 4/64GB Cool Blue | 4 999 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco M4 Pro 5G 4/64GB Cool Blue (Global) | 5 290 грн. |
Xiaomi Poco M4 Pro 5G 4/64GB Cool Blue 759406 | 5 999 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco M4 Pro 5G 4/64GB Cool Blue (UA) Poco M4 Pro 5G 4/64GB | 5 270 грн. |
0 6 2 7 |
Найпотужніший процесор зі всіх моделей до 6к хрювень. Акумулятор тримає заряд досить довго, в Call of Duty: Mobile можу грати 5-6 годин без перерв і залишитися ще десь 15-20% заряду, після чого він заряджатиметься менше години. Якість зйомки стерпна. ОЗУ вистачає, вбудованої пам'яті – теж. Верхній динамік набагато тихіший за нижній, що заважатиме в іграх та меломанам. Чохол з комплектації погодиться рівно до того часу, коли будете купувати інший. Дисплей довго реагує на натискання, але стерпно. Ціна. Автономність. Швидка заряджання. Продуктивність. Відбиток пальців. NFC. Чи не гріється. 90 Гц. Звук із верхнього динаміка тихіший, ніж із нижнього. Чохол. Дисплей. ElTony: користуюся Poco M4 Pro 5G 64GB кілька місяців |
Бадьорий смартфон, не дивлячись на не найпродуктивніший процесор, система не кладе і при 90 Гц екрані користуватися приємно. Несподівано яскраве підсвічування екрану.
Тішить блок живлення 33 Вт у комплекті, який смартфон підтримує повною мірою. Помітно швидше заряджається порівняно з іншими бюджетниками за таку ціну. Автономність до двох днів легко (ютуб, почитати, зателефонувати; без ігор). Прилетіла знову Android 13/MIUI14, сподіватимемося на прихід 14 андрюші. Єдиний момент із негативних – ну зовсім мильна камера. GCam не ставив, але стокова може показувати себе виключно у світлий час доби. Адекватний процесор, підтримка 5G (на майбутнє), стійкий зв'язок, чохол та ЗУ 33Вт у комплекті, досить швидка зарядка Відверто слабка камера при недостатньому освітленні Сергей Ш: користуюся Poco M4 Pro 5G 64GB кілька місяців |
Телефон хороший для роботи, але не для ігор Яскравий екран Аліафобне покриття жах за 1 тиждень стерлося екран в іграх реагує на торкання довго Артём Заричук: користуюся Poco M4 Pro 5G 64GB кілька місяців |
Рівних «покофонів» по оснащенню необхідно добре пошукати. Смартфони Poco оптимально збалансовані за всіма ключовими пунктами програми. Найкраще тому підтвердження на практиці недорога модель M4 Pro 5G.
Подвійна камера
Смартфон зібраний у немаркому пластиковому корпусі з екраном 6.6 дюймів на передній панелі та величезним декоративним майданчиком з тилу (майже на всю ширину корпусу). На задній плашці гордо красується логотип «POCO», а основна камера пристрою стилізована під «чотириоку». За фактом смартфон обладнаний подвійною тильною камерою 50 + 8 МП (провідний сенсор + ультраширик). Для зйомки портретів зарезервовано 16 МП фронталка у острівному отворі дисплея.
Збалансована продуктивність
Екран моделі будується на підкладці із матриці типу IPS. Картинка не виводиться в роздільній здатності 2400х1080 пікселів, частота оновлення дисплея становить 90 Гц. Хорошу продуктивність смартфону дарує «залізна» комбінація чіпсету MediaTek Dimensity 810 5G та 4/64 ГБ пам'яті. Слот під карту microSD у моделі гібридний - в нього можна встановити зовнішній накопичувач або ж другу сімку.
Суцільний позитив
Poco M4 Pro 5G має стереодинаміки, NFC-модуль, бічний сканер відбитка пальців. Перелік позитивних якостей моделі підкріплюється ємною батареєю на 5000 мАгод та ще й з функцією прискореної 33-ватної зарядки. З нуля до сотні відсотків акумулятор смартфона заряджається приблизно за годину. Вишенька на торті - ІЧ-порт на верхньому торці корпусу апарату, що використовується для віддаленого керування побутовою електронікою.
Модификації Poco M4 Pro 5G
Ціни на Poco M4 Pro 5G |
---|---|---|---|---|
Poco M4 Pro 5G 64 ГБ / 4 ГБ | від 4 999 грн. | 43 пропозиції | ||
Poco M4 Pro 5G 128 ГБ / 6 ГБ | від 6 999 грн. | 1 пропозиція |