Смартфон Poco M5s 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 33Фото 15 |
Poco M5s 64 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.43 ", 2400x1080 (20:9), 409 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio G95
Камера:4 модулі, 64 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:179 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Poco M5s 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 15 →POCO M5s 4/64 Blue | 4 999 грн. |
Xiaomi Poco M5s 4/64GB Blue (Global Version) Poco M5s 4/64GB Blue (Global | 5 199 грн. |
Xiaomi Poco M5s 4/64GB Yellow 10837 | 5 250 грн. |
Xiaomi POCO M5S 4/64GB White | 5 699 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco M5s 4/64GB Yellow | 5 499 грн. |
ще 10 пропозицій
За свої гроші дуже не поганий варіант, мама користуєть-задоволена гарна швидка для такого процесора, якісна камера не помітили Артёмыч: користуюся Poco M5s 64GB кілька місяців |
Я взяв на 8/256. За свої гроші найкращий. Звичайно, хотілося б екран на 90 або 120 Гц але це буде вже занадто добре) Швидкий. Фото гарної якості. Відео можна записувати у 4к30fps та 1080p60fps. Також підійде геймерам. У Shadow Fight 4 плавно грається на максималках. Не знайдено Shrine of mad: користуюся Poco M5s 256GB кілька місяців |
Додати відгук
15 квітня 2023, 16:55
На смартфон виробником встановлено ютьюб який не працює, постійно зависає. #
Шо з цим робити? Видалити його неможливо. Навіщо смартфон де не працює ютьюб? Це просто марна трата грошей. В останнє купували цей бренд.
11 квітня 2023, 11:17
Датчик приближения #
Инфракрасный или виртуальный?
Насколько стабильно и правильно работает?
23 грудня 2023, 23:02
Зарядное устройство 33Вт входит в комплект поставки? #
Некоторые известные сети в Украине отвечают, что блок питания 33Вт не входит в комплект и предлагают купить его у них отдельно.
При этом в обзорах в сети и описании производителя - зарядка в комплекте ...
Показано 3 із 8 запитань
ще 5 запитань
Відеоогляди
Модификації Poco M5s
Ціни на Poco M5s |
---|---|---|---|---|
Poco M5s 64 ГБ / 4 ГБ | від 4 999 грн. | 15 пропозицій | ||
Poco M5s 128 ГБ / 4 ГБ | від 4 954 грн. | 63 пропозиції | ||
Poco M5s 128 ГБ / 6 ГБ | від 5 599 грн. | 70 пропозицій | ||
Poco M5s 256 ГБ / 8 ГБ | від 6 299 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →