Смартфон Poco M4 5G 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 26Фото 27 |
Poco M4 5G 64 ГБ / 4 ГБ
64 ГБ / 4 ГБ128 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.58 ", 2400x1080 (20:9), 401 ppi, 90 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Dimensity 700
Камера:2 модулі, 13 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:200 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Poco M4 5G 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 34 →Xiaomi Смартфон Poco M4 5G 4/64GB Poco Yellow EUСмартфон SIM + SIM або карта пам'яті екран: 6,58" IPS 2408х1080 вбудована пам'ять: 64 ГБ оперативна пам'ять: 4 ГБ процесор: M... щеediaTek MT6833 Dimensity 700 ОС: Android 11 акумулятор: 5000 мАч (незнімний) камера. ширококутна) + 2 (f/2.4, сенсор глибини) Мп колір: жовтий NFC: + Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 4 632 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco M4 5G 4/64GB Cool Blue (Global Version)Вражаючий дисплей для неймовірного перегляду контенту Xiaomi Poco M4 має 6.58-дюймовий Full HD+ дисплей, який забезпечує яскр... щеаві кольори і чіткість зображення. Завдяки високій роздільній здатності, цей дисплей створює кінематографічн Pixophone.comЗ нами 1 рік (Івано-Франківськ) Гарантія: 3 міс. від магазину Поскаржитись | 5 280 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco M4 5G 4/64GB Poco Yellow | 5 050 грн. |
Xiaomi Poco M4 5G 4/64GB Cool Blue EuropeДисплей: 6.58" / IPS LCD (2408x1080 точек) / Процессор: MediaTek MT6833 Dimensity 700 5G + Mali-G57 MC2 / Оперативная память:... ще4 Гб / Встроенная память: 64 Гб / microSD - до 1 ТБ / Камера: 13+2Мп + фронт 5Мп / Батарея: 5000 мAч Mobileplanet.uaЗ нами 6 років (Одеса) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 4 965 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco M4 5G 4/64GB Yellow | 4 600 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Poco M (середні)Порівняти в таблиці →
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 5 599 грн.
6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 9 080 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 6 299 грн.
6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 4 954 грн.
6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 4 999 грн.
6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 5 749 грн.
6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г
від 4 680 грн.
6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г
від 4 399 грн.
6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 810, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 4 799 грн.
6.43 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 4 489 грн.
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 7 229 грн.
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 700, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 6 999 грн.
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 810, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 6 550 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
АксесуариВсі аксесуари для Poco M4 5G 64GB →
Відеоогляди
Огляд POCO M4 Pro 5G 4/64. Ігровий смартфон за 7К
11 лютого 20232 028 переглядів
Poco M4 pro 5G восстановление после падения, аппарат не включался.
29 січня 20233 491 перегляд
Проблемы в созданий видео на Poco M4 5G и ПОЧЕМУ РОЛИКИ ПО АНАРХИЙ НЕ ВЫШЛИ...
25 лютого 2023290 переглядів
Распаковка и первое впечатление от смартфона Poco M4 Pro 5G | Первый обзор с площадки Joom
25 листопада 2022350 переглядів
Poco M3 И POCO M4 PRO 5G Тест Быстродействия
24 червня 2022325 переглядів
Сравнение WI Fi POCO M4 PRO 5G И POCO M3
24 червня 2022296 переглядів
Геймтест Poco M4 Pro 5G в GTA: San Andreas
24 січня 2022368 переглядів
Samsung Galaxy M33 5G vs XIaomi Poco M4 Pro 5G
4 червня 2022441 перегляд
POCO M4 Pro 5G (21091116AG) MIUI 13 Reset FRP/ Сброс гугл аккаунта.ФРП.
16 січня 20231 319 переглядів
Как POCO M4 Pro 5G Тянет GTA San Andreas
5 січня 2022771 перегляд
тестирование POCO M4 Pro 5G в программе Antutu Benchmark
6 січня 2022947 переглядів
unboxing and specifications of poco M4 5g cheapest 5g phone ;
9 травня 20221 181 перегляд
POCO M4 5G Mobile Full Review & Unboxing In Telugu || @Ashishjonnakuti || POCO Mobile Full Review
30 вересня 2022114 переглядів
Unboxing the most affordable 5G phone Poco M4 5g. #budget5g #5g #budgetsmartphone
20 серпня 2022155 переглядів
Poco m4 5g cool blue unboxing in tamil || poco m4 5g || 5G mobile unboxing || #unboxing #mobile
17 листопада 2022138 переглядів
Tecno Spark 9 Vs POCO M4 5G - Full Comparison [Full Specifications]
4 серпня 2022277 переглядів
Poco M4 5G unboxing and Quick Review #shorts
18 серпня 20221 255 переглядів
Poco M4 5G Unboxing_!
22 жовтня 2022328 переглядів
Poco M4 5G Unboxing & First Look - The Rebranding Champion Is Back
12 травня 20232 550 переглядів
Poco M4 5G data roaming full setting | how to set data roaming | data roaming off kaise kare
6 травня 20223 223 перегляда
POCO M4 5G unboxing in 2023 POCO M4 5G review in hindi #pocom45g #poco @prounboxingofficial
2 травня 2023640 переглядів
SPL Back Cover for POCO M4 5G(Blue).(₹499).. Unboxing #shorts #mobilecover #unboxing
8 квітня 20231 872 перегляда
Xiaomi Poco M4 Pro 5G - Hardware
13 лютого 20227 998 переглядів
POCO M4 Pro 5G - wideorecenzja mGSM.pl
7 січня 20224 271 перегляд
POCO M4 Pro 5G. Przemalowane Redmi Note 11
13 грудня 202111 361 перегляд
Recenzja Xiaomi POCO M4 Pro 5G. Test wydajnego smartfona za niecałe 1200 złotych
19 червня 20225 527 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Poco M4 5G
Ціни на Poco M4 5G |
---|---|---|---|---|
Poco M4 5G 64 ГБ / 4 ГБ | від 4 489 грн. | 34 пропозиції | ||
Poco M4 5G 128 ГБ / 6 ГБ | від 7 229 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 926 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 27 539 грн.
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП