Фотокамера миттєвого друку Polaroid Go Generation 2
Відео 1Фото 18 |
Polaroid Go Generation 2 |
|
Селфі-таймер.
USB Type-C (лише для заряджання). Фокусна відстань 34 мм. Функція подвійної експозиції.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaroid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaroid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaroid Go Generation 2
Усі ціни 24 →Polaroid Go Gen 2 Black MJ-063045 | 5 499 грн. |
Polaroid Go Gen 2 White (009097) mj-063044 | 5 214 грн. |
Фотокамера миттєвого друку Polaroid Go Gen 2 Red (9098) | 5 214 грн. |
Фотоапарат POLAROID Go Gen 2 Black (9096) | 4 999 грн. |
Polaroid Go Gen 2 – Black (9096) GoGen2–Black(9096) | 4 999 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →