Фотокамера миттєвого друку Polaroid Now Generation 2
Відео 2Фото 16 |
Polaroid Now Generation 2 |
|
Селфі-таймер.
USB Type-C (лише для заряджання). Фокусна відстань 95, 102 мм. Функція подвійної експозиції.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaroid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaroid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaroid Now Generation 2
Усі ціни 64 →Фотокамера моментального друку Polaroid Now Gen 2 Blue | 4 179 грн. |
Polaroid Now Gen 2 Black & White (009072) | 4 255 грн. |
Polaroid Now Gen 2 Black & White (009072) | 4 299 грн. |
Polaroid Now Gen 2 Blue (009073) | 4 850 грн. |
Polaroid Now Gen 2 Black & White (009072) 9072 | 4 699 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →