Фотокамера миттєвого друку Polaroid Now+ Generation 2
Відео 3Фото 12 |
Polaroid Now+ Generation 2 |
|
У комплекті 5 світлофільтрів. Селфі-таймер.
USB Type-C (лише для заряджання). Фокусна відстань 95, 102 мм. Функція подвійної експозиції.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaroid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaroid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaroid Now+ Generation 2
Усі ціни 33 →Фотокамера миттєвого друку Polaroid Now+ Gen 2 White | 5 589 грн. |
Polaroid Now+ Gen 2 White (009072) | 5 999 грн. |
Polaroid Now+ Gen 2 White (009077) 9077 | 6 899 грн. |
Фотокамера мгновенной печати Polaroid Now+ Gen 2 Blue (009073) | 4 632 грн. |
Фотокамера миттєвого друку Polaroid Now+ Gen 2 Forest Green | 5 659 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →