Ванна Polimat Risa 160x80 см
Фото 7 |
Polimat Risa 160x80 00477 160x80 см170x80 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polimat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polimat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polimat Risa 160x80 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Polimat Risa 160x80 см рожевий 00480 | 81 345 грн. |
Ванна акрилова Polimat Risa 160x80 см сірий 00481 | 81 345 грн. |
Ванна акрилова Polimat Risa 160x80 см графіт 00482 | 81 345 грн. |
Ванна акрилова Polimat Risa 160x80 см 00477 | 67 425 грн. |
Ванна акрилова Polimat Risa 160x80 см чорний матовий 00479 | 76 995 грн. |
Ванна акрилова Polimat Risa 160x80 см чорний глянсовий 00478 | 71 775 грн. |
Модификації Polimat Risa
Ціни на Polimat Risa |
---|---|---|---|---|
Polimat Risa 160x80 см | від 67 425 грн. | 6 пропозицій | ||
Polimat Risa 170x80 см | від 56 063 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →