Акустична система Polk Audio Reserve R100
Відео 13Фото 8 |
Polk Audio Reserve R100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polk Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polk Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polk Audio Reserve R100
Усі ціни 20 →Polk audio Reserve R100 czarny | 12 800 грн. |
Акустична пара Polk Audio Reserve R100 White | 25 999 грн. |
Polk audio Reserve R100 czarny | 13 440 грн. |
Polk Audio Reserve R100 orzech | 15 480 грн. |
Polk Audio Reserve R100 biały | 12 800 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →