Вантажна шина Powertrac Power Plus 295/80 R22.5 152L
Відео 11 |
Виберіть розмір вантажної шини
Powertrac Power Plus 295/80 R22.5 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powertrac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powertrac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powertrac Power Plus 295/80 R22.5 152L
Усі ціни 7 →Powertrac Power Plus (ведуча вісь) 295/80 R22.5 152/149L | 9 512 грн. |
Powertrac Power Plus (ведущая) (295/80R22.5 152L) | 7 658 грн. |
Powertrac Power Plus (ведущая) 295/80 R22.5 152/149L | 8 581 грн. |
Powertrac Power Plus (295/80R22.5 152L) | 8 624 грн. |
Powertrac Power Plus (ведущая ось) 295/80 R22.5 152/149L | 9 511 грн. |
Powertrac Power Plus (ведуча вісь) 295/80 R22.5 152/149L | 9 509 грн. |
Шина Powertrac Power Plus (ведуча) 295/80 R22.5 152/149L | 9 357 грн. |
Відеоогляди