ДБЖ PowerWalker Basic VI 2200 STL FR 2200 ВА (10121083)
Фото 7 |
PowerWalker Basic VI 2200 STL FR 2200 ВА |
|
Французькі розетки type E (зі штирем)
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker Basic VI 2200 STL FR 2200 ВА
Лінійно-інтерактивне ДБЖ PowerWalker VI 2200 STL FR | 7 300 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП PowerWalker VI 2200 STL FR | 7 290 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ PowerWalker VI 2200 STL FR | 8 716 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ PowerWalker VI 2200 STL FR | 7 290 грн. |
Модификації PowerWalker Basic VI 2200 STL FR
Ціни на PowerWalker Basic VI 2200 STL FR |
---|---|---|---|---|
PowerWalker Basic VI 600 STL FR 600 ВА | від 3 427 грн. | 3 пропозиції | ||
PowerWalker Basic VI 800 STL FR 800 ВА | від 4 000 грн. | 3 пропозиції | ||
PowerWalker Basic VI 1000 STL FR 1000 ВА | від 4 802 грн. | 3 пропозиції | ||
PowerWalker Basic VI 1500 STL FR 1500 ВА | від 7 321 грн. | 3 пропозиції | ||
PowerWalker Basic VI 2200 STL FR 2200 ВА | від 7 290 грн. | 4 пропозиції | ||
PowerWalker Basic VI 3000 STL FR 3000 ВА | від 15 577 грн. | 6 пропозицій |
Чудова річ. Але важка. І сподіваюся ємність батереї не дуже втратила за рік. Нажаль нормально це перевірити не можу.