ДБЖ APC Back-UPS 950VA BX950U-GR 950 ВА
Відео 3Фото 9 |
APC Back-UPS 950VA BX950U-GR 950 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Back-UPS 950VA BX950U-GR 950 ВА
APC APC Back-UPS 950VA | 7 004 грн. |
Лінійно-інтерактивний ДБЖ APC Back-UPS 950VA BX950U-GR | 6 559 грн. |
APC Back-UPS BX 950 VA BX950U-GR (BX950UGR) | 6 552 грн. |
Лінійно-інтерактивний ДБЖ APC Back-UPS 950VA BX950U-GR | 6 549 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП APC Back-UPS 950VA BX950U-GR | 6 555 грн. |
Відеоогляди